Miška, 38 rokov

Miška schudla 13,8kg za prvé 4 mesiace úpravy stravovania, pričom predtým roky len priberalaLen z pása a bokov ubudlo spolu – 20 cm (na fotke). Najlepšie je však to, že 12,6 kg z tejto váhy je čistý podkožný tuk a krásne postupne klesá aj viscerálny tuk (tuk na orgánoch) z hodnoty 13 na 10.

„Inšpirovala ma kamoška. Schudla u teba aj napriek tomu, že v stravovaní nemá najlepšiu disciplínu a je neustále rozlietaná ako ja, tak aj ja som sa konečne rozkývala. Chcela som si zachovať určitú kvalitu života a hlavne byť tu čo najdlhšie pre svojho syna… Milujem jazdu na koni a tam hrá váha tiež rozhodujúcu úlohu. A ako žena chcem mať možnosť nakupovať oblečenie v bežných obchodoch …
 
 

Teraz sa cítim super a vďaka vyváženej strave, hlavne drinkom na večere a raňajky už nemusím vymýšľať čo zjem, čo je pre mňa tiež dosť podstatné. A keď chcem sladké, dám si proteínovú tyčinku. Mne veľmi vyhovuje jednoduchosť tohto spôsobu stravovania a fungovania. Keby som držala nejakú diétu na šalátikoch a neviem čom, tak už to dávno vzdám, ale takto normálne jem a chudnem. Je to super.“
 
PS: Miška je klientkou už 2,5 roka a dnes má dole už 39kg a vyzerá takto 🙂

"Ako každá žena, aj ja som sa stále trápila nejakou diétou. Prešla som si ich dosť, aby som si povedala, že stačilo. Potom som sa s prosbou o pomoc s váhou obrátila na kamarátku Moniku, ktorá mi odporučila konkrétne výživové doplnky a zdravé náhrady jedla. Keďže ich používa aj ona sama, bola mi príkladom, takže som sa rozhodla dať sa na túto cestu. Výsledky boli viditeľné hneď po prvom týždni, keď sa mi začali strácať centimetre v páse. Takže motivácia bola a pokračovala som ďalej. Postupne som začala klesať aj na váhe a začala som sa cítiť každým dňom lepšie a lepšie. Najlepšie je, že ak mám nejaké nejasnosti, vždy mi manželia Monika a Tibor poradia. "
Monika41 rokov, milovníčka zvierat a majiteľka Hotela pre zvieratá - Biely tesák Košice

Lucia, 27rokov - 2 deti, momentálne na materskej

"Nikdy som nebola štíhla a diéty sa mi vypomstili jojo efektom. Teraz je to však iné. Naučili ste ma konečne pravidelne jesť, prijímať dostatok tekutín, zlepšilo sa mi trávenie, vôbec ma nenadúva. Mám stále viac a viac energie, už ma neprenasleduje ani poobedňajšia únava, žiadna bolesť chrbtice. Cítim sa lepšie ako keď som mala 15 rokov.


Ja, manžel aj moje malé detičky milujeme jedlo v pohári, s ktorým deň začíname a aj končíme. Radi chodíme aj cvičiť do vášho FitClubu. Detičky si beriem so sebou a to je pre mňa veľké plus, pretože nemusím riešiť babysitting a môžem byť s nimi aj keď cvičím. Veľký význam pre mňa majú aj kontrolné merania, pretože vždy viem že som ok a všetko ide ako má. Za mňa VEĽKÉ ĎAKUJEM pre Moniku a Tibora za všetkooo a za to že som konečne sama so sebou spokojná 😊."


Po dvoch deťoch sa mi nedarilo schudnúť kilá nabraté v tehotenstvách. Mala som 70 kg keď som sa stretla s týmto programom. Vďaka nemu som sa naučila lepšie sa stravovať a opäť som začala cvičiť (2-3x do týždňa). Za 9 týždňov som schudla necelých 10 kg bez toho, aby som držala drastické hladovky. Mám lepšiu kondíciu, prestali ma bolieť kĺby a chrbtica a celkovo sa cítim lepšie.
Anka32 rokov

Ľubica, 54 rokov, vychovávateľka v škôlke

Pani Ľubica skúšala schudnúť viac krát, no stále prichádzal jojo efekt. Skúšala jesť napríklad len veľa zeleninky, večer len čajík a aj schudla 25kg za 3 mesiace. Problém vznikol keď po schudnutí začala byť často chorá, klesla jej imunita, váha napriek cvičeniu 4x do týždňa zas stúpala a k tomu sa začali pridávať vlčie hlady. Toto je výsledok nesprávneho chudnutia.

A čo hovorí pani Ľubica teraz, keď sa jej stravovanie upravilo tak, aby jedla dosť, pravidelne, ale správne, výživne a hlavne jednoducho? „Ďakujem, ja som už nedúfala že to pôjde. Nevládala som chodiť ani do roboty, na pol roka som nesmela cvičiť. Teraz pekne pomaly chudnem, zatiaľ je to 24 kíl a chudnem ďalej. A nielen to. Cvičím, znova aj pracujem a chorá som nebola od kedy sa mi u vás upravilo stravovanie.“


Pani Katka, 55 rokov

"Keď som pribrala, lekári s tým nič nerobili a potom, keď sa mi u vás ponúklo riešenie, tak som sa toho hneď chytila. Ľudia by si mali hlavne uvedomiť, že zdravie je na prvom mieste a že sa potom budú lepšie cítiť a mať viac energie. Viem to, lebo ja sa cítim veľmi dobre a preto to určite odporúčam. Som hlavne taká vitálna. Aj v robote hovoria, že len behám po tej škole hore dole, ale ja cítim takú energiu.

Predtým som bola dosť unavená, chodila som na hematológiu s krvou, mala som problém s pečeňou, ale už sa mi aj to upravilo. Každý je prekvapený a chvália ma, že dobre vyzerám a že pobehujem, lebo pred tým som chodila tak pomaly. Metabolický vek sa mi na analyzéry znížil zo 71 na 44 rokov a to mám 55 rokov. Schudla som 43 cm z pásu, z bokov 26 cm a konfekčná veľkosť z XL na M."

PS: Katka si už 4 roky svoju veľkosť M udržiava a je veľmi spokojná 😉 .